Serwis

Serwis i szkolenia

W oparciu o ponad 30-letnie doświadczenie stworzyliśmy profesjonalny warsztat serwisowy, w którym przeprowadzamy wg procedur fabrycznych gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy urządzeń, podzespołów elektronicznych, regeneracje części mechanicznych, przeglądy techniczne oraz prace konserwacyjne i kalibracje urządzeń pomiarowych. Posiadamy niezbędne do tego wyposażenie, w tym stanowiska do centrowania, wyważania, kalibracji czujników pomiarowych oraz bogato zaopatrzony magazyn części zamiennych.

Poza zespołem serwisantów wykonujących kalibracje i naprawy główne urządzeń w naszym serwisie w Osielsku, dysponujemy również 2 ekipami serwisowymi. Zespoły serwisowe dojeżdżają do klientów na terenie całego kraju i na miejscu serwisują ścieżki diagnostyczne oraz podnośniki a także realizują dostawy i montaże oraz szkolenia z obsługi naszych urządzeń.

Nasi serwisanci posiadają uprawnienia konserwatorskie UDT do wykonywania przeglądów okresowych oraz resursów dźwigników w warsztatch samochodowych i na stacjach kontroli pojazdów.

Zapewniamy, że w naszym serwisie otrzymacie Państwo zawsze fachowe wsparcie na miarę Waszych potrzeb, bo satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza.

Formularz serwisowy

Zleceniodawca
Osoba zgłaszająca
Rodzaj usługi
Urządzenie

Formularz został wysłany poprawnie.

Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Podczas wysyłania formularza wystąpił nieoczekiwany bład.